Killan toimijoiksi vuodelle 2019 on valittu allaolevat henkilöt.

Joihinkin toimikuntiin otetaan vielä halukkaita mukaan, toimikuntien puheenjohtajilta voi kysellä tarkemmin asiasta.

Hallitus:

Puheenjohtaja: Severi Casserly
Sihteeri: Jaakko Majuri
Rahastonhoitaja: Ville Eronen
Kulttuurimestari: Juhana Kekoni
Opintomestari: Akseli Konttas
Yrityssuhdemestari: Jyri Kolu
Isäntä: Vesta Kulomaa
Emäntä: Alex Korpela
Viestintämestari: Niina Tapanainen
Phuksikapteeni: Lassi Ihalainen
International Student Captain: Mikko Hokkanen

Phuksitoimikunta (johdossa Phuksikapteeni ja International Student Captain):

ISOpomo (1 kpl): Emil Huttunen
SuurPhuksikapteeni (1 kpl): Ville Kauhanen
Tosi ISOpomo (1 kpl): Ella Koivula
Senior International Student Captain (1 kpl): Ilene Blanco
DSD Captain (1 kpl): Arttu Rintala

Opintotoimikunta (johdossa Opintomestari):

Informaatti (1 kpl): Ville Eronen
Automaatti (1 kpl): Arttu Pohja
DSD-maatti (1 kpl): []
Abisintti (1 kpl): Helena Kaisanlahti

Huvitoimikunta (johdossa Isäntä ja Emäntä):

Smurffi (10 kpl): Eetu Suominen, Jenna Kerkkänen, Sakari Ropponen, Matias Mäki-Leppilampi, Aku Heinonen, Tiia-Maria Hyvönen, Leia Nummisalo, Samu Mustonen, Antti Regelin

Kulttuuri- ja liikuntatoimikunta (johdossa Kulttuurimestari):

Pelimies (2 kpl): Taavi Oja, Pulmu Pietikäinen
Sitsiohjelmavastaava (n kpl): []
Tapahtuma- ja kulttuuriexcuvastaava (n kpl): Ilene Blanco, Karolina Itäinen
JuomanlASkija (n kpl): []
Liikuntavastaavat (n kpl): []
Jäykkäranne (1 kpl): Viet Tran
Seniilisihteeri (1 kpl): Sanna Halmkrona

Kultainen toimitus (johdossa GTPT)

Kultainen päätoimittaja (1 kpl): Jan Juvonen
Kultainen toimittaja (4 kpl): Karolina Itäinen, Sanna Halmkrona, Pulmu Pietikäinen
Kultainen taittaja (1 kpl): []
Kultainen graafikko (1 kpl): []

Lukkaritoimikunta (johdossa Lukkarimestari)

Lukkarimestari (1 kpl): Karolina Itäinen
Lukkari (6 kpl): Arttu Rintala, Sakari Ropponen, Viet Tran, Juuso Määttä, Mikko Hokkanen, Ville Piesala, Jaakko Majuri

ASkitoimikunta (johdossa ASkimestari):

ASkimestari (1 kpl): Taavi Oja
ASkivahti (5 kpl): Ville Eronen, Akseli Konttas

Säätötoimikunta (johdossa Säätöpomo):

Säätöpomo (1 kpl): []
Säätökisälli (1 kpl): []
Elepajavastaava (1 kpl): []

ATK-toimikunta (johdossa Bittimestari):

Bittimestari (1 kpl): []
Serverihenkilö (1 kpl): []
ATK-henkilö (4 kpl): [Jyri Kolu]

Yrityssuhdetoimikunta (johdossa Yrityssuhdevastaava):

Yrityssuhdekisälli (n kpl): Sanna Halmkrona, Antti Regelin, Timo Polvinen
Yrityssuhdeneuvonantaja (1 kpl): Leo Matikainen
TEKSAS Ranger (1 kpl): Roope Savolainen

Mediatoimikunta (johdossa Viestintämestari):

Graafikko (2 kpl): Taavi Oja, Emma Riikonen
Dokumentoija (4 kpl): Helena Kaisanlahti, Lukas Wachter, Taru Virtanen
Somevastaava (4 kpl): Noora Salminen, Ella Koivula, Helena Kaisanlahti

Stimulaatiotoimikunta (johdossa Stimulantti):

Stimulantti (1 kpl): Noora Salminen & Sanna Halmkrona
Depressantti (n kpl): Riikka Nousiainen, Helena Kaisanlahti
Eskalaattori (1 kpl): []

rrrRankkatoimikunta (johdossa Yrityssuhdevastaava)

rrrRankkavastaava: Onni Lampi, Roope Pääkkönen, Ville Kauhanen

Ulkoexcutoimikunta (johdossa Ulkoexcumestari):

Ulkoexcumestari (1 kpl): Jaakko Majuri
Ulkoexcuhenkilö (3 kpl): Arttu Rintala, Juuso Määttä, Niko Soininen

Jatkuvuusneuvosto

Toimikuntien ulkopuolelta:

Oltermanni (1 kpl): Ville Kyrki
Toiminnantarkastaja (2 kpl): Titta Saari, Jan Juvonen
Varatoiminnantarkastaja (2 kpl): Karolina Itäinen, Niilo Metsänen