Toimikunnat ja -henkilöt ovat killan työvoima, joka järjestää tapahtumia tai muuten pitää killan koossa.

Phuksitoimikunta

ISOpomo

Emil Huttunen

Tosi ISOpomo

Ella Koivula

SuurPhuksikapteeni

Ville Kauhanen

Senior International Student Captain

Ilene Blanco

DSD Captain

Arttu Rintala

Opintotoimikunta

Automaatti

Arttu Pohja

Informaatti

Ville Eronen

Abisintti

Helena Kaisanlahti

Kulttuuri- ja liikuntatoimikunta

Tapahtuma- ja kulttuuriexcuvastaava

Ilene Blanco

Karolina Itäinen

Mari Pulkkinen

Pelaaja

Taavi Oja

Pulmu Pietikäinen

Jäykkäranne

Viet Tran

Seniilisihteeri

Sanna Halmkrona

Liikuntavastaava

Iivo Yrjölä

Juomanlaskija

Jan Juvonen

Huvitoimikunta

Smurffi

Eetu Suominen

Jenna Kerkkänen

Sakari Ropponen

Matias Mäki-Leppilampi

Aku Heinonen

Tiia-Maria Hyvönen

Leia Nummisalo

Samu Mustonen

Antti Regelin

Markus Laine

Kultainen toimitus

Kultainen päätoimittaja

Jan Juvonen

Kultainen toimittaja

Sanna Halmkrona

Karolina Itäinen

Pulmu Pietikäinen

Kultainen taittaja

Ville Kauhanen

Kultainen graafikko

Miika Lehtimäki

Lukkaritoimikunta

Lukkarimestari

Karolina Itäinen

Lukkari

Mikko Hokkanen

Jaakko Majuri

Arttu Rintala

Sakari Ropponen

Viet Tran

Juuso Määttä

Ville Piesala

ASkitoimikunta

ASkimestari

Taavi Oja

ASkivahti

Akseli Konttas

Ville Eronen

Yrityssuhdetoimikunta (johdossa Yrityssuhdevastaava)

Yrityssuhdekisälli

Sanna Halmkrona

Antti Regelin

Timo Polvinen

Yrityssuhdeneuvonantaja

Leo Matikainen

TEKSAS ranger

Roope Savolainen

rrrRankkatoimikunta

rrrRankkavastaava

Roope Pääkkönen

Ville Kauhanen

Onni Lampi

Mediatoimikunta (johdossa Viestintämestari)

Graafikko

Emma Riikonen

Taavi Oja

Dokumentoija

Taru Virtanen

Helena Kaisanlahti

Lukas Wachter

Somevastaava

Noora Salminen

Helena Kaisanlahti

Ella Koivula

Stimulaatio-toimikunta

Stimulantti

Noora Salminen

Sanna Halmkrona

Depressantti

Helena Kaisanlahti

Riikka Nousiainen

Kaisa Hynynen

Jan Juvonen

Titta Saari

Ulkoexcutoimikunta (johdossa Ulkoexcumestari)

Ulkoexcumestari

Jaakko Majuri

Ulkoexcuhenkilö

Arttu Rintala

Juuso Määttä

Niko Soininen

Toimikuntien ulkopuolelta

Toiminnantarkastaja

Jan Juvonen

Titta Saari

Varatoiminnantarkastaja

Karolina Itäinen

Niilo Metsänen

Oltermanni

Ville Kyrki